Roman Vaněk

Reference

Pana instruktora autoškoly hodnotím kladně.Jeho pozitivní přístup k výuce byl vyhovující a vždy mě dokázal povzbudit.Měl trpělivost se mnou a nenechal se rozhodit,takže doporučuji pana Vaňka všem,kteří chtějí začít dělat autoškolu.

- Lukas Freund

Jsem rád, že jsem jezdit s instruktorem p. Vaňkem. Celkově s výcvikem jsem byl moc spokojený. Testy i jízdy jsem udělal na poprvé a můžu určitě poděkovat právě p. Vaňkovi, protože mě skvěle připravil jak na jízdy, tak po stránce teoretické. Moc děkuji

- p. Zochr

Jsem moc ráda, že mi byl doporučen p. Vaněk. Začínala jsem autoškolu v 45 letech se strachem a nejistotou, ale díky jeho trpělivé a vyrovnané povaze mě výborně připravil na praktickou a teoretickou část. Všem doporučuji právě p. Vaňka teď je pro mne řízení ne strach, ale naopak radost. Moc děkuji

- Zochrová Pavlína

Autoškolu jsem se rozhodla dělat ve svých 54 letech.Velký strach a obavy převládaly touhu ukončit toto studium.Rozhodla jsem se dělat autoškolu s instruktorem-R.Vaňkem.Potkávala jsem ho ve Velehradě ale moc jsme se neznaly.Jsem moc ráda,že mé rozhodnutí bylo správné.Vlídný přístup a trpělivé vysvětlování a odpovědi na všechny mé otázky vedly k závěrečnému ukončení autoškoly. Nikdy to se mnou neměl lehké,ale svým klidem ,přátelskou povahou,jsme se staly přátelé.Jízdy jsem mněla kdy mi to vyhovovalo,a jezdily jsme hlavně tam kde jsem cítila problém. Kdybych se mněla příště rozhodnout,zase volím stejnou cestu.

- Blanka Polišenská

Pána inštruktora R.Vaňka hodnotím ako učitel´a vel´mi dobre.Bol hlavne trpezlivý a na všetky moje otázky odpovedal zrozumitelne.Pred skúškami ma podporil a povzbudil.Ak by som sa mala ešte raz rozhodnút´ akú autoškolu si vyberiem,alebo poradit´ niekomu s výberom, tak určite odporúčam p.Vaňka.

- Martin

Autoškola s instruktorem p. Vaňkem byla fajn. Výuka super. Pan Vaňek byl velice trpělivý a ochotný i přes ty strašné vedra během léta. Vždy jsme jezdili tak jak mi to vyhovovalo. A s autoškolou jsem spokojená. :)

- Prokešová Veronika

Nikdy jsem nevěřila, že bych mohla řídit auto, nakonec mě ale donutili, zkusit to, osobní záležitosti a touha něco dokázat a zjistila jsem, že to půjde. A že jsem to dotáhla až do konce vděčím panu Vaňkovi, díky jeho pozitivnímu a pohodovému přístupu a velké trpělivosti. Jsem hlavně ráda za tu pohodovost, díky které jsem se na jízdy těšila a nemusela být z nich vytřepaná. Tuto autoškolu můžu určitě doporučit.

- Daňková Ivana

Jak výuku, tak i pana instruktora Vaňka hodnotím velmi kladně. Jeho přátelský a trpělivý přístup mi výuku vždy dokázal zpříjemnit. Všechno mi srozumitelně vysvětlil, a pokud jsem něčemu nerozuměla nebo jsem něco udělala špatně, byl ochotný mi to vysvětlit znovu a poradit mi, co přesně dělám špatně a jak to příště udělat lépe. Jízdy mě vždy bavily, a to kvůli uvolněné atmosféře a přátelskému způsobu výuky pana Vaňka. Pokud by někdo potřeboval poradit ohledně výběru autoškoly, ráda mu doporučím pana Vaňka.

- Špalková Dominika

Byl jsem velice spokojen se svým instruktorem panem Romanem Vaňkem. Autoškola mi připadala velmi seriózní a spolehlivá od první jízdy jsem si byl jisty že tato autoškola udělá vše pro to abych zvládl závěrečné zkoušky. Dokazuje to fakt že jsem zvládl zkoušky na první pokus což svědčí samo o sobě. S klidným svědomím mohu tuto autoškolu doporučit svým přátelům i ostatním zájemcům. Ještě jednou děkuji za všechno. :))

- Kolečkář Marek

Pokud budete chtít zveřejnit také svou referenci na naši autoškolu. Zašlete ji na naši emailovou adresu. Děkujume.